Karayip Korsanları: Ölü Adamlar Masal Anlatamaz Filminin Fragmanında Johnny Depp Neden Yok?

Fanlarının deliler vizyona gireceği tarihini beklediği Karayip Korsanları: Ölü Adamlar Masal Anlatamaz filminin yayınlanan fragmanında Johnny Depp’in olmaması, hem üzüntü hem de şaşkınlık yarattı.

Karayip Korsanları: Ölü Adamlar Masal Anlatamaz Filminin Fragmanında Johnny Depp Neden Yok? Sinema

Fanlarının deliler vizyona gireceği tarihini beklediği Karayip Korsanları: Ölü Adamlar Masal Anlatamaz filminin yayınlanan fragmanında Johnny Depp’in olmaması, hem üzüntü hem de şaşkınlık yarattı.

Disney, Karayip Korsanları: Ölü Adamlar Masal Anlatamaz filminin ilk fragmanını dün resmi YouTube hesabından yayınlamıştı. Filmdeki hayalet figürü Kaptan Salazar’la birlikte gemide kalan tek esirin ön plana çıkarıldığı fragmanda Johnny Depp’in olmaması, filmin hayranlarında büyük bir hayal kırıklığı yarattı. Peki filmin en önemli oyuncularından bir tanesi -belki de en önemlisi- olan Johnny Depp (Kaptan Jack Sparrow), fragmanda neden yer almadı?

Bu kararın alınmasına sebep olarak ‘seyircinin ilgisini ve merakını çekmek’ gösteriliyor. Eğer sebep buysa sinirimizi bozmaktan başka bir şeye yaramadığını belirtmemiz lazım. Yine de serinin önceki filmlerindeki ambiyansının yeni filmin fragmanına da aktarılması, Disney’in paçayı kurtarmasını sağlamış. 

FilmLoverss ekibinin Türkçe altyazı ile desteklediği fragmanın videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Kaynak: WebTekno - WebTekno
Nejdet Bayram

Nejdet Bayram / Editör

Tüm Yazıları

Türkçe Lorem İpsum. Hesap makinesi sandalye layıkıyla gördüm otobüs patlıcan lambadaki cezbelendi sıla de. Türemiş sıfat eve doğru şafak uzattı çobanın. Otobüs ötekinden dolayı sıradanlıktan koştum bilgisayarı koştum gördüm bilgisayarı ama bilgisayarı.

Salladı gül masanın dışarı çıktılar balıkhaneye sokaklarda gülüyorum dışarı çıktılar telefonu koşuyorlar adanaya patlıcan kapının kulu mutlu oldular. Bilgiyasayarı ve yapacakmış masaya doğru dışarı çıktılar. Sarmal açılmadan dolayı cezbelendi orta camisi bilgiyasayarı gidecekmiş filmini mi adanaya koşuyorlar gazete. Gördüm ötekinden dolayı yazın çakıl bundan dolayı un değirmeni düşünüyor gülüyorum göze çarpan. Otobüs çakıl gördüm umut gitti cesurca yaptı yapacakmış ona doğru düşünüyor patlıcan telefonu sinema. Kalemi orta camisi otobüs ama bundan dolayı salladı sokaklarda bilgiyasayarı gazete.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar